Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Mobilimsel Elektronik Yazılım Makina Danışmanlık San ve Tic. Aş. 2013 yılında Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ar-Ge firması mevzuatına uygun olarak kurulmuştur. Günümüz ekonomisinde sektörler arası rekabet ortamının en büyük faydalarından birisi, firmaların rekabet edebilirlik düzeyini arttırmak zorunda olması, her geçen gün yenilenen teknolojinin takipçisi olunmasının gerekliliği ve kendini yenileme sürecinin sürekli tekrar etmesidir. Mobilimsel Elektronik Yazılım Makina Danışmanlık San ve Tic. Aş. bu bağlamda her geçen gün kendini yenileyen ve teknolojinin getirdiklerinden maksimum düzeyde yararlanan bir anlayışla çalışmalarına başlamış ve bu anlayışla varlığını sürdürmeye devam edecektir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede, yazılım ve danışmanlık sektöründe tanınmış ve prensiplerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri yenilikçi, sorumluluk sahibi ve güven, doğruluk, müşteri odaklılık ve uzman olmuştur.

Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini kendimizin gibi kabullenip kolay yürütülebilen uzun vadeli ilişkiler kurmak, faaliyetlerimizi hızlı ve anlaşılabilir şekilde yürütmek, dürüst, adil ve saygılı yaklaşımlar ile doğruluktan ödün vermemek ve sürekli kendimizi geliştirerek yaptığımız işte en iyi olma tutkumuz ile en iyi performansı gösterip en iyi çözümü müşteriye sunarak güvenilirlik kazanmak, Ar-Ge yatırımlarımız ile her zaman üstün katma değer yaratmak amacımızdır.

Mobilimsel olarak her şeyden önce insana yatırıma inanan bir firmayız. ‘Yaptığımız işi en iyi bilen biz olmalıyız’ anlayışıyla çıktığımız bu yolda personelimizin uzmanlıkları konusunda son derece yetkin olmalarına dikkat ederek ve sürekli gelişimlerine katkıda bulunarak kendimizi en son teknoloji konusunda güncel tutmaktayız. Bünyemizde mümkün olduğu kadar farklı yazılım dili uzmanı bulundurarak ürün çeşitliliğimiz ve benzersiz mimarimiz ile fark yarata bilmekteyiz. Gerek şirket içi veya dışı eğitimlerle, saha çalışmaları ve derin akademik birikimimiz ile yazılım sektöründe en donanımlı ekip olduğumuz konusunda iddialıyız.

Araştırmalar gösteriyor ki, bugün müşterilere sunulan yazılım çözümlerinden dörtte biri başarısız oluyor; daha yüksek bir yüzde ise müşteri memnuniyeti sağlamıyor. Bu yüzden bugüne dek sunduğumuz çözümler ile %100 başarı sağlamış olmanın gururunu taşımaktayız. Bu başarı oranına ulaşmamızda ise şirket olarak kaliteye verdiğimiz önem başrol oynamaktadır. Keşif Akıllı Teknolojiler olarak sunduğumuz çözümlerin performanslı, kullanışlı, ölçeklenebilir, esnek, sürdürülebilir, güvenilir ve güvenli olmasını bir zorunluluk olarak görüyoruz. Bu yüzden maalesef birçok sektör aktörünün ihmal ettiği testleri müşteriye sunmadan önce mutlaka çözümlerimize uyguluyoruz. Çözümlerimiz üzerinde uyguladığımız fonksiyonel, birim, davranış, entegrasyon, sistem ve kabul testlerini DevOps süreçleri üzerinden uygulayarak yüksek kalitede ürünler sunabiliyoruz.